Пн-Пт: 09:00-18:00
0

Двокомпонентний поліуретановий клей Kiilto Slim Parkettiliima (затверджувач)

Двокомпонентний поліуретановий клей Kiilto Slim Parkettiliima (затверджувач)
Новинка
Вигідна ціна
Ціну уточнюйте
Ціна за шт :  0.00 грн
- +
шт
Сума : 0 грн
Ціну уточнюйте

Зберігання| 12 місяців при зберіганні в контейнері, що не відкривається, при температурі вище +1 °C.
Витрата| Паркет з дощок: 1–2 м²/л (0,75–1,5 кг/м²).
Паркет на основі бетону: 1–1½ м²/л (1–1,5 кг/м²).<
Покриття на гумовій основі з профільованою оборотною поверхнею: 1,5 м²/л (1 кг/м²).
Покриття на гумовій основі з гладкою оборотною поверхнею: 2–3 м²/л (500–750 г/м²) .
Покриття для спортивних ділянок на асфальтобетоні: 1,5 м2/л (1 кг/м2).
Час життя суміші| 30–40 хв (+20 °C, відносна вологість 50 %)
Швидкість затвердіння| 12 років (+20 °C)
Співвідношення суміші| Смола 5 кг/затверджувач 840 г.|Смола 1 кг/затверджувач 170 г
Час для роботи| Прибл. 50 хв (розподілити по поверхні)
Розміри упаковки| 1 кг, 5 кг
Вологість основи| Бетонна основа для паркету: макс. 3% ваги або відносна вологість 80%.
Бетонна основа для покриття на гумовій основі: макс. 3,5% ваги чи відносна вологість 85%.
Деревина: 8–12 %
Робочі умови| Див. розділ місцеві норми та інструкції виробника паркету щодо інформації про умови встановлення та використання.
Температура застосування| +15… 25 °C

Двокомпонентний поліуретановий клей зі швидким висиханням Kilto Slim Parkettiliima, що не містить розчинників, для встановлення паркету. ISO 17178 – жорсткий. Також підходить для закріплення покриттів на гумовій основі на поверхнях, що вбирають вологу, і на поверхнях, що не вбирають вологу. Відповідає вимогам системи вимог до викидів будівельних матеріалів M1 (Emission Classification of Building Materials). ,5 кг/м²).
- Паркет на основі з бетону: 1–1½ м²/л (1–1,5 кг/м²).
- Покриття на гумовій основі з профільованою оборотною поверхнею: 1,5 м²/л (1 кг/м²).
- Покриття на гумовій основі з гладкою оборотною поверхнею: 2–3 м²/л (500–750 г/м²).
- Покриття для спортивних ділянок на асфальтобетоні: 1 ,5 м2/л (1 кг/м2).

Інструкція з використання
Придатний для таких підстав, як підлога з бетону, загладженого сталевим шпателем, фанери, ДСП, пробкових плит та деревини. Основа повинна бути сухою та гладкою. Її також слід очистити від пилу та інших матеріалів, які можуть стати на заваді зчепленню. Перед склеюванням видаліть цементну плівку шліфуванням і очистіть підлогу за допомогою пилососа. При необхідності бетонну основу можна вирівняти за допомогою суміші для вирівнювання основи під паркет Kiilto. (Вирівнювання не створює підходящу основу для паркетів розміром більше 22×70×500 мм.) Межа міцності при розтягуванні бетону та суміші для вирівнювання повинна становити не менше 1,5 Н/мм². При склеюванні з дошками рекомендується використовувати фанерні плити завтовшки не менше 9 мм або подібні до них. Також дотримуйтесь інструкцій виробника паркету та будь-яких застосовних місцевих норм (для Фінляндії – SisäRYL 2013, Будівельні норми RYL). Твердий клей зменшує будь-які розбіжності розмірів через рух вологи в дереві, але одночасно збільшує навантаження на основу. Паркетна підлога: ретельно перемішайте смолу та затверджувач відповідно до зазначених пропорцій безпосередньо перед використанням. Нанесіть клей зубчастим шпателем на поверхню площею прибл. 5 м² і негайно покладіть паркет на свіжий клей. Переконайтеся, що між покриттям та основою створений рівномірний шар клею і він не проступає між паркетними дошками. Мінімальний час схоплювання за стандартних умов становить бл. 12 годин, але ми рекомендуємо ставати на паркет не раніше ніж через 1-2 дні. Свіжий клей можна видалити за допомогою ацетону або ксилолу. Після висихання клей можна видалити тільки механічним способом. Підлоги на гумовій основі: ретельно перемішайте смолу і затверджувач відповідно до наведених пропорцій безпосередньо перед використанням. Склеювання можна проводити з нанесенням клею лише на один бік. Необхідно вибрати шпатель з відповідними зубцями, щоб простір між покриттям і основою було заповнене клеєм, але клей не проступав через щілини. При роботі з покриттями зі значною профільованою оборотною поверхнею клей необхідно наносити дуже обережно. Необхідно використовувати відповідні зубці та правильно укладати покриття. Перш ніж клей висохне, покриття потрібно втерти або закатати. Найкраще підходять ролики масою 50-70 кг. Увага! Деякі типи гуми містять компоненти, які можуть уповільнити досягнення міцності або міцність клею. У разі потреби проведіть попередню перевірку на адгезію.

Відгуків до цього товару ще немає. Ви можете залишити перший.
Залишити відгук
Дізнайтесь як купити покриття зі знижкою
Залишіть свої дані і наші оператори передзвонять вам, щоб узгодити знижку для Вас

рекомендовані товари