Пн-Пт: 09: 00-18: 00
0

Фальшпідлога (Сульфат кальцію)

новинка
Вигідна ціна
Ціна за м2 :  0.00 грн
Оптова ціна : 0.00 грн
Колличество:
- +
м2
сума : 0 грн
В наявності

Фальшпол сульфат кальцію - сучасний матеріал, який використовується для виготовлення плит фальшпола змішаний з целюлозою.
Володіє наступними характеристики:
- дуже міцний і здатний витримувати як звичайні, так і підвищені навантаження.
- повна антистатичність - він не проводить і не накопичує статичну електрику.
- негорючість. Сульфат кальцію не окислюється, тому підпалити його неможливо. Ця характеристика дозволяє застосовувати матеріал саме там, де дуже високі вимоги до пожежної безпеки. У звичайних умовах сульфат кальцію хімічно нейтральний і тому абсолютно нешкідливий для навколишнього середовища.
Фальшпідлоги з сульфату кальцію мають елегантний зовнішній вигляд, оскільки основа може бути покрита зверху будь-яким іншим матеріалом: паркетом, лінолеумом, вінілом, килимовою плиткою. Тому такий фальшпол впишеться в будь-який, навіть найвишуканіший дизайн приміщення. Основа і верхній шар покриття дуже міцно приклеюються, а потім спресовуються на спеціальному німецькому обладнанні.
Монтаж підлоги з цього сучасного матеріалу також не викликає особливих проблем. Для зручності стикування плит краю мають спеціальне пластикове покриття, в результаті чого плити фальшпідлоги дуже точно підганяються один до одного, без накладень і освіти зазорів.
Що ж стосується вартості таких фальшполов, то вона є прийнятною не тільки для великих компаній, але і навіть невеликих офісів і підприємств. . Тим більше, що служити такі підлоги будуть дуже довгий час.

Відгуків до даного товару ще немає. Ви можете залишити перший.
Залишити відгук
Дізнайтеся як купити покриття зі знижкою
Залиште свої дані та наші оператори зателефонують вам, щоб узгодити знижку для Вас

рекомендовані товари