Пн-Пт: 09:00-18:00
0

Хвіртка орна Техна Класік 3D Лайт

Хвіртка орна Техна Класік 3D Лайт
Ціна за 1 м² :  5729.00 грн
Оптова ціна : 0 грн
Довжина рулону:
- +
м
Площа : 1 м ²
Сума : 2864.5 грн
В наявності

Хвіртка розпашна Техна Класік 3D Лайт

Хвіртка призначена для застосування на приватних об'єктах, а також у сфері державних структур та комерційних підприємств. Відмінна риса хвіртки незмінно висока якість та гарантійні зобов'язання з боку виробника. Усі виготовлені сітчасті 3d хвіртки виробляють із екологічно чистих матеріалів. Естетичний зовнішній вигляд панелей гармонійно поєднується з їхньою надійністю, практичністю та тривалим терміном експлуатації. Всі конструкції покриті стійким антикорозійним покриттям і добре переносять вплив навколишнього середовища: опади, пориви вітру, різкі перепади температур, також вплив прямих сонячних променів.

У даного виду хвіртки в основі закладена квадратна труба профіль якої становить 40х40 мм, на розстібну хвіртку «Техна Класік 3D Лайт» можливе встановлення тільки навісного замку.
 

 

Опис:

  • На хвіртку розпашну «Техна Класік 3D Лайт» можливе встановлення тільки навісного замку.
     

Рама

  • Каркас хвіртки виконаний з оцинкованої профільної труби 40х40мм із заповненням панелями 2D.
  • Профіль каркасної труби: 40х40мм

Стовпи
 

  • Комплектуються стовпами квадратного перерізу. Стовп в комплекті з пластиковою заглушкою. металовиробами. Регульовані петлі дозволяють стулкам воріт відкриватися на 180 градусів. м2), і покриті полімером. Відповідають усім євростандартам.

Область застосування

  • Всюди, де важливий контроль доступу та фактор безпеки: заводи, склади, громадські та адміністративні об'єкти, спортивні та ігрові майданчики, школи, парки, аеропорти, військові об'єкти та ін. 6005. Інші кольори на запит.


 

Для отримання додаткових роз'яснень Ви можете зв'язатися з менеджером компанії через зворотну форму зв'язку на нашому сайті.

Відгуків до цього товару ще немає. Ви можете залишити перший.
Залишити відгук
Дізнайтесь як купити покриття зі знижкою
Залишіть свої дані та наші оператори передзвонять вам, щоб узгодити знижку для Вас

рекомендовані товари