Пн-Пт: 09:00-18:00
0

Хвіртка орна Техна Пром 2D LX

Хвіртка орна Техна Пром 2D LX
Ціна за 1 м² :  6049.00 грн
Оптова ціна : 0 грн
Довжина рулону:
- +
м
Площа : 1 м ²
Сума : 3024.5 грн
В наявності

Хвіртка розпашна Техна Пром 2D LX

Хвіртка призначена для застосування на приватних об'єктах, а також у сфері державних структур та комерційних підприємств. Відмінна риса хвіртки незмінно висока якість та гарантійні зобов'язання з боку виробника. Всі виготовлені 2d сітчасті хвіртки виробляють з екологічно чистих матеріалів. Естетичний зовнішній вигляд панелей гармонійно поєднується з їхньою надійністю, практичністю та тривалим терміном експлуатації. Всі конструкції покриті стійким антикорозійним покриттям і добре переносять вплив навколишнього середовища: опади, пориви вітру, різкі перепади температур, також вплив прямих сонячних променів.

Хвіртка розпашна в основі мають квадратну трубу профіль якої становить 60х40 мм. Монтується з панельними огорожами "Техна Пром 2D", "Техна Щит", "Техна Спорт". Ця хвіртка поставляється з фурнітурою Locinox.
 

Монтуються з панельними огорожами.

  • Завіса з 1 регулюванням
  • Ручка-замок (корпус пластик, колір чорний)
  • Удавана планка
  • Упор в землю Locinox

Установка

  • Невелика кількість аксесуарів дозволяє зробити швидкий та якісний монтаж.

Рама

  • Каркас хвіртки виконаний з оцинкованої профільної труби 60х40мм із заповненням панелями «Техна Пром 2D», «Техна Щит» або «Техна Спорт». Профіль каркасної труби: 60х40мм
     

Стовпи
 

  • Комплектуються стовпами квадратного перерізу. Стовп в комплекті з пластиковою заглушкою. металовиробами. Регульовані петлі дозволяють стулкам воріт відкриватися на 180 градусів. м2), і покриті полімером. Відповідають усім євростандартам.

Область застосування

  • Всюди, де важливий контроль доступу та фактор безпеки: заводи, склади, громадські та адміністративні об'єкти, спортивні та ігрові майданчики, школи, парки, аеропорти, військові об'єкти та ін. 6005. Інші кольори на запит.


 

Для отримання додаткових роз'яснень Ви можете зв'язатися з менеджером компанії через зворотну форму зв'язку на нашому сайті.

Відгуків до цього товару ще немає. Ви можете залишити перший.
Залишити відгук
Дізнайтесь як купити покриття зі знижкою
Залишіть свої дані та наші оператори передзвонять вам, щоб узгодити знижку для Вас

рекомендовані товари