Пн-Пт: 09:00-18:00
0

Хвіртка розстібна Техна Пром 2D LX

Хвіртка розстібна Техна Пром 2D LX
Ціна за 1 м² :  6143.00 грн
Оптова ціна : 0 грн
Довжина рулону:
- +
м
Площа : 1 м ²
Сума : 3071.5 грн
В наявності

Хвіртка розстібна Техна Пром 2D LX

Хвіртка призначена для застосування на приватних об'єктах, а також у сфері державних структур та комерційних підприємств. Відмінна риса хвіртки незмінно висока якість та гарантійні зобов'язання з боку виробника. Всі виготовлені сітчасті 2d хвіртки виробляють із екологічно чистих матеріалів. Естетичний зовнішній вигляд панелей гармонійно поєднується з їхньою надійністю, практичністю та тривалим терміном експлуатації. Всі конструкції покриті стійким антикорозійним покриттям і добре переносять вплив навколишнього середовища: опади, пориви вітру, різкі перепади температур, а також вплив прямих сонячних променів.

Хвіртка розстібна в основі мають квадратну трубу профіль якої становить 60х40 мм. Монтується з панельними огорожами "Техна Пром 2D", "Техна Щит", "Техна Спорт". Ця хвіртка поставляється з фурнітурою Locinox.
 

Монтуються з панельними огорожами.

 • Завіса з 1 регулюванням
 • Ручка-замок (корпус пластик, колір чорний)
 • Удавана планка
 • Упор в землю Locinox

Установка

 • Невелика кількість аксесуарів дозволяє зробити швидкий та якісний монтаж.

Рама

 • Каркас хвіртки виконаний з оцинкованої профільної труби 60х40мм із заповненням панелями «Техна Пром 2D», «Техна Щит» або «Техна Спорт». Профіль каркасної труби: 60х40мм
   

Стовпи
 

 • Комплектуються стовпами квадратного перерізу. Стовп у комплекті з пластиковою заглушкою.

Комплектація
 

 • Хвіртка комплектуються замком, ручкою, удаваною планкою, стопорами та металовиробами. Регульовані петлі дозволяють стулкам воріт відкриватися на 180 градусів. м2), і покриті полімером. Відповідають усім євростандартам.

Область застосування

 • Скрізь, де важливий контроль доступу та фактор безпеки: заводи, склади, громадські та адміністративні об'єкти, спортивні та ігрові майданчики, школи, парки, аеропорти, військові об'єкти та ін. 6005. Інші кольори на запит.


 

Для отримання додаткових роз'яснень Ви можете зв'язатися з менеджером компанії через зворотну форму зв'язку на нашому сайті.

Відгуків до цього товару ще немає. Ви можете залишити перший.
Залишити відгук
Дізнайтесь як купити покриття зі знижкою
Залишіть свої дані і наші оператори передзвонять вам, щоб узгодити знижку для Вас

рекомендовані товари