Пн-Пт: 09: 00-18: 00
0

Kiilto Grip

Ціна за 1 м ² :  2475.00 грн
Оптова ціна : 0 грн
довжина рулону:
- +
м
Площа : 1 м ²
сума : 1237.5 грн
В наявності


Тип використання | Для внутрішніх робіт
Тип приклеиваемого матеріалу | ПВХ

Kiilto Grip 1111

Клей-фіксатор для липкого приклеювання будь-яких знімних покриттів. Швидко прилипає і утворює постійно зберігає клейкість поверхню. Приклеєне клеєм Kiilto Grip покриття можливо надалі зняти і змити речовина, що клеїть.

Переваги та характеристики:

  • швидка липкість
  • постійно липка поверхню
  • нанесення роликом або шпателем
  • економічна витрата 6-12 м? /л

Область застосування:

Застосовується для монтажу всіх надалі знімних текстильних і ПВХ покриттів, а також липкого прикріплення плитки в сухих внутрішніх приміщеннях. Сертифікат М1: наднизьке виділення шкідливих летючих речовин з матеріалу в процесі експлуатації.

Витрата

6-12 м? /Л

Інструкція по використанню:

Відповідним підставою є рівна, суха і безпилове вирівняна розчином поверхню, а також будівельна плита або старе покриття. Бетонна основа рекомендується вирівнювати нізкощелочнимі ровнителями Kiilto, придатними в якості основи під покриття для підлоги. Нізкощелочние ровнителями зменшують ризик пошкодження покриття або клею через надмірну лужної вологи. Старе покриття повинно бути добре прикріплене до основи. З покриття слід видалити можливо раніше нанесений на нього віск, а також необхідно переконатися в придатності покриття в якості підстави для приклеювання.


Нанести клей-фіксатор Kiilto Grip на підставу при допомоги обраного інструменту. При нанесенні валиком клей-фіксатор можна розбавити водою макс. 20 вагових%. Липкість клею залежить від всмоктуючої здатності підстави і кількості клею. Після того, як клей підсох до липкого стану, можна починати установку покриття відповідно до інструкцій виробника. Ковролінові покриття встановлюються як при звичайному приклеюванні до основи, але клею дають висохнути до липкого стану. При монтажі рекомендується дотримуватися інструкції виробника облицювального покриття по правильному витраті клею.


Клей-фіксатор можна видалити, завдавши на його поверхню лужний миючий засіб, напр., Розбавлене водою засіб Kiilto Maalarinpesu (1 частина Maalarinpesu і 5 частин води). Дати миючого засобу деякий час подіяти, після чого розм'якшений клей видалити вручну або механічно і промити поверхню чистою водою. Вбираючі підстави, такі як вирівняні розчином поверхні або будівельні плити, можуть пошкодитися в процесі очищення. При очищенні клею з поверхонь старих облицювальних покриттів слід переконатися, що старе покриття витримує лужні миючі засоби.

Пористі підстави можна заґрунтувати розведеним водою праймером Kiilto Start Primer (1 частина праймера і 4 частини води).

Відгуків до даного товару ще немає. Ви можете залишити перший.
Залишити відгук
Дізнайтеся як купити покриття зі знижкою
Залиште свої дані та наші оператори зателефонують вам, щоб узгодити знижку для Вас

рекомендовані товари