Пн-Пт: 09:00-18:00
0

Kiilto Grip

Kiilto Grip
Ціна за 1 м² :  2534.00 грн
Оптова ціна : 0 грн
Довжина рулону:
- +
м
Площа : 1 м ²
Сума : 1267 грн
В наявності


Тип використання|Для внутрішніх робіт 
Тип матеріалу, що приклеюється|ПВХ

Kiilto Grip 1111
 

Клей-фіксатор для липкого приклеювання будь-яких знімних покриттів. Швидко прилипає і утворює поверхню, що постійно зберігає липкість. Приклеєне клеєм Kiilto Grip покриття можна згодом зняти і змити клеючу речовину.

 • постійно липка поверхня
 • нанесення роликом або шпателем
 • економічна витрата 6–12 м?/л
 • Область застосування:

  Застосовується для монтажу всіх надалі знімних текстильних та ПВХ покриттів, а також липкого прикріплення плитки у сухих внутрішніх приміщеннях. Сертифікат М1: наднизьке виділення шкідливих летких речовин з матеріалу в процесі експлуатації.

  Інструкція з використання:

  Підхідною основою є рівна, суха та безпилова вирівняна розчином поверхня, а також будівельна плита або старе покриття. Бетонну основу рекомендується вирівнювати низьколужними рівняннями Kiilto, що підходять як підстава під підлогові покриття. Низьколужні рівнячі зменшують ризик пошкодження покриття або клею через надмірну лужну вологу. Старе покриття має бути добре прикріплене до основи. З покриття слід видалити можливо раніше нанесений на нього віск, а також необхідно переконатися в придатності покриття в якості основи для приклеювання. Нанести клей-фіксатор Kiilto Grip на основу допомоги вибраного інструменту. При нанесенні валиком клей-фіксатор можна розбавити макс водою. 20 вагових %. Липкість клею залежить від поглинаючої здатності основи та кількості клею. Після того, як клей підсох до липкого стану, можна починати встановлення покриття відповідно до інструкцій виробника. Ковролінові покриття встановлюються як при звичайному приклеюванні до основи, але клею дають висохнути до липкого стану. При монтажі рекомендується дотримуватися інструкцій виробника облицювального покриття за правильною витратою клею. Клей-фіксатор можна видалити, нанісши на його поверхню лужний миючий засіб, напр. Kiilto Maalarinpesu (1 частина Maalarinpesu та 5 частин води). Дати миючого засобу деякий час подіяти, після чого розм'якшений клей видалити вручну або механічно і промити поверхню чистою водою. Поглинаючі основи, такі як вирівняні розчином поверхні або будівельні плити, можуть пошкодитися в процесі очищення. При очищенні клею з поверхонь старих облицювальних покриттів слід переконатися, що старе покриття витримує лужні миючі засоби. /p>

  Відгуків до цього товару ще немає. Ви можете залишити перший.
  Залишити відгук
  Дізнайтесь як купити покриття зі знижкою
  Залишіть свої дані та наші оператори передзвонять вам, щоб узгодити знижку для Вас

  рекомендовані товари