Пн-Пт: 09: 00-18: 00
0

Однокомпонентний спеціальний клей Kiilto Solid

Вигідна ціна
Ціна за 1 кг :  3150.00 грн
Оптова ціна : 2572.00 грн
- +
кг
сума : 3150 грн
В наявності


Тип використання | Для внутрішніх робіт
| Стан клею | Двокомпонентний

Kiilto Solid

ПВА-клей з високим вмістом сухої речовини для приклеювання звукоізолюючою пробки, музичного та штучного паркету. В якості підстави в залежності від типу паркету можуть бути досить міцний бетон, ровнітель для підлоги або фанера.

Переваги та характеристики:

  • для приклеювання мозаїчного паркету і звукоізолюючою пробки
  • високий вміст сухої речовини

Область застосування

Для приклеювання мозаїчного паркету і звукоізолюючою пробки. Застосовується також для приклеювання масивного штучного паркету на фанерне підставу, коли паркет прикріплюється до основи також і механічно. Клей може використовуватися на об'єктах з системами теплих підлог. Сертифікат М1: наднизьке виділення шкідливих летючих речовин з матеріалу в процесі експлуатації.

Витрата

1,7 м? /л

Інструкція з використання

В якості підстави для приклеювання можуть бути затертий бетон, фанера, ДСП, пробкова плита або дерев'яна підлога. Основа повинна бути сухою, міцною, рівним і очищеним від пилу і інших погіршують адгезію факторів. При необхідності бетонну основу можна вирівняти, використовуючи ровнітель для підлоги виробництва Kiilto Oy, відповідного в якості основи під мозаїчний паркет, напр. Fiberflex DF.

Приклеювання має виконуватися в умовах нормальної для даного приміщення температури і вологості. Дати паркету і клею досягти такої ж нормальної температури і вологості приміщення. Рівний шар клею наноситься на підставу зубчастим шпателем на ділянку, який може бути покритий паркетом за час, протягом якого клейова поверхня залишається свіжою. Паркетні планки притискаються до основи. Переконатися, що клей повністю "змочив" нижню поверхню паркету. Між нерухомими конструкціями, як стіна і паркет, залишити зазор 10 -15 мм. Шліфування паркету рекомендується проводити не раніше, ніж через 3-6 доби після приклеювання.

Відгуків до даного товару ще немає. Ви можете залишити перший.
Залишити відгук
Дізнайтеся як купити покриття зі знижкою
Залиште свої дані та наші оператори зателефонують вам, щоб узгодити знижку для Вас

рекомендовані товари