Пн-Пт: 09:00-18:00
0

Однокомпонентний спеціальний клей Kiilto Solid

Однокомпонентний спеціальний клей Kiilto Solid
Вигідна ціна
Ціна за 1 кг :  3750.00 грн
Оптова ціна : 2572.00 грн
- +
кг
Сума : 3750 грн
В наявності


Тип використання|Для внутрішніх робіт 
|Стан клею|Двокомпонентний

Kiilto Solid

ПВА-клей з високим вмістом сухої речовини для приклеювання звукоізолюючої пробки, мозаїчного та штучного паркету. В якості основи в залежності від типу паркету можуть бути досить міцний бетон, урівнювач для підлоги або фанера. Переваги та характеристики: для приклеювання мозаїчного паркету та звукоізолюючої пробки

 • високий вміст сухої речовини
 • Область застосування
   

  Для приклеювання мозаїчного паркету та звукоізолюючої пробки. Застосовується також для приклеювання масивного штучного паркету на фанерну основу, коли паркет прикріплюється до основи також і механічно. Клей може використовуватися на об'єктах із системами теплої підлоги. Сертифікат М1: наднизьке виділення шкідливих летких речовин із матеріалу в процесі експлуатації.

  Витрата
   

  1,7 м?/л

  Інструкція з використання
   

  В якості основи для приклеювання можуть бути затертий бетон, фанера, ДСП, пробкова плита або дерев'яна підлога. Основа повинна бути сухою, міцною, рівною і очищеною від пилу та інших факторів, що погіршують адгезію. При необхідності бетонну основу можна вирівняти, використовуючи урівнювач для підлоги виробництва Kiilto Oy, що підходить як основа під мозаїчний паркет, напр. Fiberflex DF.

  Приклеювання повинно виконуватися в умовах нормальної для даного приміщення температури та вологості. Дати паркету та клею досягти такої ж нормальної температури та вологості приміщення. Рівний шар клею наноситься на основу зубчастим шпателем на ділянку, яка може бути покрита паркетом за час, протягом якого клейова поверхня залишається свіжою. Паркетні планки притискаються до основи. Переконатися, що клей повністю змочив нижню поверхню паркету. Між нерухомими конструкціями, як стіна та паркет, залишити зазор 10 -15 мм. Шліфування паркету рекомендується проводити не раніше, ніж через 3-6 діб після приклеювання.
   

  Відгуків до цього товару ще немає. Ви можете залишити перший.
  Залишити відгук
  Дізнайтесь як купити покриття зі знижкою
  Залишіть свої дані і наші оператори передзвонять вам, щоб узгодити знижку для Вас

  рекомендовані товари