Пн-Пт: 09:00-18:00
0

Послуги з монтажу та укладання підлогових покриттів

У Фьорст-Флоор можна не тільки купити будь-які види підлогових покриттів, але й оформити комплексне замовлення на монтаж, укладання та обслуговування. Ця вигідна пропозиція дозволить заощадити на ціні, а також гарантує безпеку та якість кінцевого результату, за яку відповідає одна особа. Дуже часто будівельники без необхідного досвіду укладання складних видів підлогових покриттів роблять неусвідомлені помилки. Це призводить до скорочення термінів експлуатації, візуальних дефектів та невідповідності технічним нормам. На жаль, не все можна виправити і в гіршому випадку доведеться повністю переробляти підлогу. Замовляючи у нас підлогу, ви завжди можете розраховувати на професійну допомогу, починаючи з консультацій з дизайну та розрахунку площі та закінчуючи якісним укладанням, а також повноцінним ремонтом під ключ. Всі види компанія надає не тільки в Києві, але й у всіх містах України. Основні види монтажу та укладання підлоги.

Серед найбільш затребуваних послуг, що часто замовляються, як правило встановлення складних видів підлогових покриттів, або з урахуванням індивідуальних переваг замовника:
- Укладання лінолеуму: на теплі підлоги, дерев'яну або бетонну основу, професійне зварювання швів, попереднє підготовка поверхонь;
- Укладання ковроліну: на будь-яку підоснову, під будь-який контур підлоги, без складок, з теплоізоляцією;
- Монтаж гумового покриття для підлоги: будь-які види гумової підлоги (крихта, рулони, плитка, наливна гума);
- Монтаж фальшпідлоги: установка на будь-якій висоті, з використанням якісних з'єднань, з нашим проектуванням під ваші уподобання;

Ремонт під ключ від компанії Фьорст Флоор

Фьорст Флоор – це не тільки продаж підлогових покриттів від якісних виробників, але й надійний підрядник із встановлення у будь-яких видах приміщень та на вулиці. Ціна на комплексні послуги, оптове замовлення та доставку в будь-який населений пункт України помітно відрізнятиметься, оскільки для великих замовлень обговорюються великі знижки в індивідуальному порядку.

укладання підлогових покриттів на підприємствах, в офісних та торгово-розважальних центрах, навчальних та дитячих закладах, складських приміщеннях, на спортивних майданчиках, у приватному секторі.

Зв'язатися з нами Найпростіше по телефону або через офіційний сайт, де є функція зворотного зв'язку. Консультації можна отримати віддалено, а також є можливість під'їхати до центрального офісу та детально обговорити всі умови вашого замовлення.