Пн-Пт: 09:00-18:00
0

Послуги будівництва спортивних полів

З компанією «Фьорст-Флоор» можливо не тільки вибрати якісне підлогове покриття для будь-яких цілей, але і скористатися професійними послугами з комплексного будівництва, яке включає всі види робіт, починаючи від підбору матеріалів і закінчуючи повною здаванням об'єкта. Ця послуга доступна в Києві та інших містах України, ми виконуємо роботи з гарантією якості за доступною ціною, яка може бути знижена за великого комплексного замовлення.

Однією з найвибагливіших об'єктів є будівництво майданчиків: футбольних полів, тенісних кортів, дитячих спортивних локацій.

 

Будівництво спортивних майданчиків під ключ

При замовленні у Фьорст-Флоор послуги з будівництва спортивних майданчиків, клієнт може повністю покластися на нас. Ми робимо всі види робіт, самі виготовляємо проектну документацію, готуємо розрахунковий кошторис, прописуємо етапи спорудження та вартість кожного окремо, витрати на матеріали.

<Будівництво під ключ передбачає повний цикл, починаючи від заливки фундаменту, підготовки стяжки, установки конструкцій і безпосередньо монтаж штучного покриття.

Ось деякі особливості найпопулярніших об'єктів:

- Стандартне футбольне поле: мінімальні розміри 45 х 90 метрів, максимальні – 90 х 120 метрів; оформлення забігів по периметру, позначення аутів в межах штучного газону, оформлення бігових доріжок з гуми або декорування краю плиткою; color:transparent;color:#000000;">- Майданчик для міні-футболу: мінімальні розміри 16 х 25 метрів, максимальні – 25 х 42 метри; нанесення стійких ліній розміток без розривів завтовшки 8 сантиметрів; прямокутна форма поля; трави, яскрава розмітка та огорожа поля по периметру;

- Дитячі майданчики: високий ворс, що забезпечує безпеку; надійне огородження.

Перед тим як побудувати будь-який спортивний майданчик, всі нюанси узгоджуються із замовником, у проекті ви бачите вже кінцевий результат.

 

Як замовити спорудження футбольного поля або тенісного корту у Фьорст- Флоор

Для цього вам потрібно звернутися до нас через сайт або контактні телефони. Якщо є можливість під'їхати в офіс, можна все обговорити віч-на-віч, подивитися готові проекти. Окрім того, можна вийти на представництва в інших містах України. Ціна на всі види робіт обговорюється на стадії проекту, ви знатимете вартість перед тим, як побудувати об'єкт.

Основні принципи будівництва спортивних полів з Фьорст Флоор:

  • Обговорення всіх етапів роботи з клієнтом;
  • Прозора ціна;
  • Використання тільки якісних матеріалів;
  • Гарантований термін експлуатації;
  • Можливість замовити обслуговування спортивних майданчиків з нашою технікою; an>
  • Консультації з будь-яких питань, пов'язаних з будівництвом футбольних полів, тенісних кортів та дитячих майданчиків.

Перед початком проводиться виїзд на місце, геодезична розмітка та інші види підготовчих робіт.

По закінченні будівництва об'єкт здається замовнику разом із інженерною технічною документацією. Працюйте з професіоналами і насолоджуйтесь якістю та довговічністю спортивних полів від Фьорст Флоор.