Пн-Пт: 09: 00-18: 00
0

Сервісне обслуговування футбольних полів та стадіонів

Обслуговування штучних футбольних полів

Сервісне обслуговування футбольних полів та стадіонів

Штучні покриття для стадіонів, спортивних майданчиків і футбольних полів сьогодні застосовуються повсюдно і практично витіснили натуральний газон. Основна причина - підвищення якості самого покриття. Сучасний штучний газон може служити багато років, але тільки за умови якісного сервісного обслуговування.

First-Floor пропонує широкий вибір штучних покриттів від відомих світових виробників. Крім того, компанія пропонує послуги по сервісному обслуговуванню штучних газонів.

Сервісне обслуговування футбольних полів та стадіонів передбачає постійний контроль спеціалістами компанії Вашого покриття. У стандартне обслуговування входить прибирання сміття на поверхні штучного газону, а також його розчісування за допомогою спеціальної техніки. Крім цього, під впливом дощової води та інтенсивної експлуатації, відбувається витрата наповнювача. Визначення його рівня і досипання також входять в комплексне сервісне обслуговування.


Догляд за штучним газоном в зимовий період

Штучні покриття для стадіонів і футбольних полів розраховані на експлуатацію і в зимовий період. Вони не бояться низьких температур, снігу і льоду. Однак, використання такого газону з шаром снігу, призведе до швидкого зносу матеріалів. Перед грою обов'язково необхідно прибирати сніг і крижану кірку.

сервіс штучних покриттів від компанії first-floor в зимовий період передбачає прибирання снігу спеціальною технікою, яка розрахована на технічні характеристики матеріалів. Очищення відбувається в кілька етапів, щоб максимально уникнути механічних пошкоджень. Спочатку забираються великі шари важкого і мокрого снігу з допомогою обрезиненного відвалу. На поверхні залишається тільки кілька сантиметрів снігу, які видаляються дрібними щітками.

Якщо поле не використовується взимку, сніг і лід при потеплінні тануть, і вода йде сама через дренаж. У разі сильних снігопадів рекомендується проводити очищення навіть якщо покриття не використовується. Це допоможе уникнути механічних деформацій, а також вбереже газон від вимивання наповнювача.


Основні правила експлуатації штучних покриттів

Оскільки штучна трава, це синтетичний матеріал, вироблений з особливих технологій, необхідно дотримуватися основні вимоги щодо її використання.

Заборонено заїжджати на покриття на автомобілі і залишати важку техніку. Так само не можна залишати на тривалий час на газоні важкі предмети.

При обробці від бур'янів не використовувати агресивні хімічні препарати, а тільки спеціальні засоби.

Необхідно стежити за пожежною безпекою, не розводити багаття і не курити біля штучного газону.

Під час експлуатації використовується спортивне взуття. Взуття на підборах і з металевими шипами призводить до пошкодження підстилаючого покриття.


Вкрай важливо постійно стежити за штучною травою, під час інтенсивного використання оглядати кожен день і вчасно усувати проблеми.

Для сервісного обслуговування використовується спеціальна техніка, з малою вагою, оснащена спеціальними колесами. За допомогою різних насадок проводиться прибирання дрібними щітками від сміття і снігу, разуплотнение і розчісування, рівномірний розподіл наповнювача.

При інтенсивної експлуатації рекомендується регулярне поповнення витратних матеріалів, дотримання необхідного рівня наповнювачів.

Сервісне обслуговування First-Floor забезпечить систематичний догляд за вашими полями і спортивними майданчиками та значно подовжить термін їх експлуатації.