Пн-Пт: 09:00-18:00
0

Сервісне обслуговування футбольних полів та стадіонів

Штучна трава стає все більш популярною в багатьох сферах: спорт, ландшафтний дизайн, дизайн виставкових залів та навіть офісних приміщень. В Україні найбільшої затребуваності набули штучні футбольні поля. Їх часто застосовують у дитячих навчальних закладах та спортивних центрах, оскільки вони мають якості безпеки та простоти догляду.

Компанія Фьорст Флоор крім продажу пропонує послугу з встановлення та регулярного обслуговування газонів. У нас можна отримати всі необхідні консультації щодо частоти збирання футбольних полів, у який період і як слід правильно експлуатувати газон. Ця послуга доступна не тільки в Києві, але й в інших містах. Ціна на покупку та комплексний догляд під ключ буде вигіднішим, ніж постійний найм сервісної служби. До того ж, співробітники компанії самі стежитимуть за станом футбольного поля і виконуватимуть роботи з догляду тільки за необхідності.

Правила догляду за штучним газоном

Щоб забезпечити тривалий термін експлуатації, необхідно дотримуватися певних вимог щодо обслуговування:

 - Застосування спеціальної техніки, оснащеної дрібними щітками, з невеликою вагою та спеціальними колесами, що запобігають деформації покриття;

 - Слідкувати за прибиранням снігу в зимовий період, не допускати накопичення, не складати сніг, створюючи додаткові навантаження, запобігати утворенню крижаної кірки;

 - Постійний огляд стану наповнювача – підстилаючого шару, від якого залежить довговічність штучного футбольного поля. При необхідності потрібно наповнювати новими витратними матеріалами;

 - Не розміщувати на газоні автотранспорт і важкі предмети.

Послуга з обслуговування штучної трави від Фьорст Флооор передбачає дотримання всіх необхідних вимог щодо належного обслуговування.

Монтаж та обслуговування штучного футбольного поля під ключ

З метою заощадити на ціні, замовляйте комплекс з купівлі, встановлення та догляду у нас. Зробити це можна як у Києві, так і через представництва компанії в інших містах України. Ми проводимо підбір за матеріалом та довжиною ворсу, розрахунок необхідного обсягу, оформляємо вигідну доставку, установку з гарантією якості та подальше постійне обслуговування з можливістю продовження договорів на вибраний вами термін.

 

Окрім цього «Фьорст-Флоор» пропонує цілий ряд дрібних послуг з обслуговування футбольних полів та спортивних майданчиків, які можна замовити як окремо, так і комплексом.

Локальний ремонт штучних покриттів

Проводиться у разі пошкодження частини поля внаслідок неправильного використання або непередбаченого випадку. З питань ремонту краще звертатися до нас і в жодному разі не робити це самостійно. Професійні працівники акуратно піднімають частину штучного покриття, вирівнюють поверхню та за необхідності можна встановити новий шар. Крім того, можна замовити оновлення покриття. Зробити це можна як у Києві, так і в інших містах України.

Оновлення розмітки полів, спортмайданчиків

Розмітка вважається витратним матеріалом і в будь-якому разі в результаті інтенсивного використання її потрібно оновлювати. Розмітка наноситься на місце колишньої, а також за бажанням замовника можна додати нові елементи в структуру штучного поля.

Розчісування штучних покриттів/газонів, полів

Робити це періодично необхідно, тому що під впливом великих навантажень штучна трава злежується, що призводить до подальшої її деформації. Також обов'язково проводити розчісування після снігової зими, це значно продовжить довговічність газону.

гумовим гранулятом і піском

Технологія установки штучного газону передбачає ретельну підготовку поверхні та обов'язковий прошарок дренажу – гранулята. Згодом дренаж вимивається стічними водами, талим снігом. Якщо не виробляти підсипку вчасно, на поверхні з'являються нерівності, які в подальшому призведуть до деформації штучного футбольного поля.

Ця опція теж входить у базове та сервісне обслуговування штучних полів.При розкочуванні газону всі шви проклеюються, але в подальшому, через посилену експлуатацію, в деяких місцях вони можуть розійтися. зовнішнього вигляду. Більшість наших постійних клієнтів замовляють сервісні послуги щорічно або по зміні сезонів року.