Пн-Пт: 09:00-18:00
0

Спрей система без ЕPDM

Спрей система без ЕPDM
Вигідна ціна
Ціна за 1 м² :  651.00 грн
Оптова ціна : 519.20 грн
Довжина рулону:
- +
м
Площа : 1 м ²
Сума : 325.5 грн
В наявності

Спрей система без ЕPDM

ЕPDM vs SBR - головна відмінність ЕПДМ гранул від звичайних SBR гранул, це наявність кольорового пігменту у складі самої гранули, тобто. колір гранули зовні ідентичний кольору всередині гранули при її розрізанні або розриві.

Ця принципова відмінність дозволяє не втрачати кольоровість покриттю при будь-якому, у тому числі нерівномірному навантаженні, що стирає. Покриття залишається рівномірним, кольоровим на всьому терміні експлуатації покриття, чого неможливо досягти від звичайної пофарбованої SBR крихти. З часом, залежно від інтенсивності експлуатації пігментний шар стирається і стає виявленим чорний колір гранули, що істотно псує естетичність майданчика. свою чергу неможливо досягти, використовуючи SBR гранули. Умовним мінусом ЕПДМ гранул в даному випадку є його вартість і більша вага, приблизно на 30% ЕПДМ важча за SBR, у вартісному вираженні різниця приблизно в 5 разів. Досить складно назвати велику вартість ЕПДМ гранул мінусом, так, за приблизно однакових техніко-фізичних характеристик покриттів з ЕПДМ та SBR гранул ми отримуємо різні покриття з погляду естетичного сприйняття, точніше цінова різниця обумовлюється подальшим емоційно-позитивним сприйняттям майданчика, покриття.

>

Отримувати задоволення від візуального сприйняття красивішого майданчика як у плані різноманіття кольорів та їх яскравості, так і тимчасового відрізка, при якому зберігатиметься покриття. Це приблизно як вибирати шпалери в кімнату, дорожчі саме ті, що найбільш красиві та привабливі (якщо не брати до уваги деякі особливі специфічні функціональні особливості конкретних шпалер). Так само, SBR крихта це продукт вторинної переробки гумо-технічних виробів, найчастіше відпрацьованих автомобільних покришок, у свою чергу ЕПДМ гранули це первинний продукт, що виробляється з сировини та різних компонентів.

Відгуків до цього товару ще немає. Ви можете залишити перший.
Залишити відгук
Дізнайтесь як купити покриття зі знижкою
Залишіть свої дані та наші оператори передзвонять вам, щоб узгодити знижку для Вас

рекомендовані товари