Пн-Пт: 09: 00-18: 00
0

Спрей система без ЕPDM

Вигідна ціна
Ціна за 1 м ² :  636.00 грн
Оптова ціна : 519.20 грн
довжина рулону:
- +
м
Площа : 1 м ²
сума : 318 грн
В наявності

Спрей система без ЕPDM

ЕPDM vs SBR - головна відмінність системні рішення гранул від звичайних SBR гранул, це наявність кольорового пігменту безпосередньо в складі самої гранули, тобто колір гранули зовні ідентичний кольору всередині гранули при її розрізуванні або розриві.

Це принципова відмінність дозволяє не втрачати кольоровість покриттю при будь-, в тому числі нерівномірною стирається навантаженні. Покриття залишається рівномірним, кольоровим на всьому терміні експлуатації покриття, чого неможливо домогтися від звичайної пофарбованої SBR крихти. Згодом, в залежності від інтенсивності експлуатування пігментний шар стирається і стає виявленим чорний колір гранули, що істотно псує естетичність майданчика.

Колірний діапазон системні рішення гранул дуже широкий, виготовити гранули можна практично будь-якого кольору за бажанням замовника, чого в свою чергу неможливо домогтися використовуючи SBR гранули. Умовним мінусом системні рішення гранул в даному випадку є його вартість і більшу вагу, приблизно на 30% системні рішення важче SBR, в вартісному вираженні різниця приблизно в 5 разів. Досить складно назвати велику вартість системні рішення гранул мінусом, так, при приблизно однакових техніко-фізичні характеристики покриттів системні рішення і SBR гранул ми отримуємо різні покриття з точки зору естетичного сприйняття, точніше цінова різниця обумовлюється подальшим емоційно-позитивним сприйняттям майданчики, покриття.

Отримувати задоволення від візуального сприйняття більш красивою майданчика як в плані різноманіття кольорів і їх яскравості, так і тимчасового відрізка при якому буде зберігатися покриття. Це приблизно як вибирати шпалери в кімнату, дорожчі саме ті, що найбільш красиві і привабливі (якщо не брати до уваги деякі особливі специфічні функціональні особливості конкретних шпалер). Так само, SBR крихта це продукт вторинної переробки резино-технічних виробів, найчастіше відпрацьованих автомобільних покришок, в свою чергу системні рішення гранули це первинний продукт вироблений з сировини і різних компонентів.

Відгуків до даного товару ще немає. Ви можете залишити перший.
Залишити відгук
Дізнайтеся як купити покриття зі знижкою
Залиште свої дані та наші оператори зателефонують вам, щоб узгодити знижку для Вас

рекомендовані товари