Пн-Пт: 09:00-18:00
0

Спрей система без ЕPDM

Спрей система без ЕPDM
Вигідна ціна
Ціна за 1 м² :  758.00 грн
Оптова ціна : 585.90 грн
Довжина рулону:
- +
м
Площа : 1 м ²
Сума : 379 грн
В наявності

Спрей система без ЕPDM

ЕPDM vs SBR - головна відмінність ЕПДМ гранул від звичайних SBR гранул, це наявність кольорового пігменту у складі самої гранули, тобто. колір гранули зовні ідентичний кольору всередині гранули при її розрізанні або розриві.

Ця принципова відмінність дозволяє не втрачати кольоровість покриттю за будь-якого, у тому числі нерівномірного навантаження, що стирає. Покриття залишається рівномірним, кольоровим на всьому терміні експлуатації покриття, чого неможливо домогтися від звичайної пофарбованої SBR крихти. З часом, залежно від інтенсивності експлуатації пігментний шар стирається і стає виявленим чорний колір гранули, що істотно псує естетичність майданчика. свою чергу неможливо досягти, використовуючи SBR гранули. Умовним мінусом ЕПДМ гранул в даному випадку є його вартість і більша вага, приблизно на 30% ЕПДМ важча за SBR, у вартісному вираженні різниця приблизно в 5 разів. Досить складно назвати велику вартість ЕПДМ гранул мінусом, так, при приблизно однакових техніко-фізичних характеристиках покриттів з ЕПДМ та SBR гранул ми отримуємо різні покриття з погляду естетичного сприйняття, точніше цінова різниця обумовлюється подальшим емоційно-позитивним сприйняттям майданчика, покриття.>

Отримувати задоволення від візуального сприйняття більш красивого майданчика як у плані різноманіття кольорів та їх яскравості, так і тимчасового відрізка, при якому зберігатиметься покриття. Це приблизно як вибирати шпалери в кімнату, дорожчі саме ті, що найбільш красиві та привабливі (якщо не брати до уваги деякі особливі специфічні функціональні особливості конкретних шпалер). Так само, SBR крихта це продукт вторинної переробки гумо-технічних виробів, найчастіше відпрацьованих автомобільних покришок, у свою чергу ЕПДМ гранули це первинний продукт, що виробляється з сировини та різних компонентів.

Відгуків до цього товару ще немає. Ви можете залишити перший.
Залишити відгук
Дізнайтесь як купити покриття зі знижкою
Залишіть свої дані і наші оператори передзвонять вам, щоб узгодити знижку для Вас

рекомендовані товари